Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018r. 352 dzień roku.

Witamy w ośrodku wczasowo-rehabilitacyjnym Gwarek

Ośrodek położony jest nad morzem w spokojnej i kameralnej miejscowości - Międzywodziu. Usytuowany w centrum miejscowości wypoczynkowo - rehabilitacyjnej, przy alei prowadzącej na plażę (w odległości około 300 metrów od morza).

W 2010 roku ośrodek przeszedł generalny remont, co znacząco przyczyniło się do podniesienia standardu i rozbudowania bazy zabiegowej.


"Gwarek" jest specjalistycznym ośrodkiem rehabilitacyjnym, w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych - posiadamy stosowne uprawnienia i kwalifikacje.


Ośrodek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych


dysponujemy między innymi podjazdem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy całodobową opiekę medyczną, udostępniamy gabinety rehabilitacyjne, oferujące szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych.


Oferujemy Państwu 40 przestronnych pokoi 2, 3, 4 osobowych.

Każdy pokój posiada łazienkę, balkon, dostęp do Internetu, a także telefon. Wielką atrakcją ośrodka jest duży taras rekreacyjny, gdzie można wypocząć i miło spędzić czas. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się jadalnia oferująca smaczne, domowe posiłki oraz parking.


Nasza oferta obejmuje między innymi:


- turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych,

- turnusy rehabilitacyjne dla grup zorganizowanych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.


Zdjęcia - Gwarek i okolice

Szybki kontakt

Gwarek

Ośrodek wczasowo-rehabilatycjny

Kliknij i zobacz nas na mapie

Opinie gości Gwarka

  • Polecamy bardzo serdecznie ten ośrodek. Wypoczynek w nim to sama przyjemność,  miła obsługa, urządzony zgodnie z opisem.
    Maria i Kazimierz

  • Mieliśmy okazję wypoczywać w tym ośrodku i jesteśmy strasznie zadowoleni. Na pewno wrócimy tu nie raz.
    Sławek i Magda

  • Wystrój o obsługa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W dodatku świetna lokalizacja ośrodka pozwala naprawdę dobrze wypocząć.
    Tomek z rodziną